Uw claim voor een zorgeloze toekomst

Heeft u als ZZP-er een ongeval gehad?

Bent u ZZP-er dan bent u kunt u uw schade vergoed krijgen die is opgelopen tijdens het verrichten van de werkzaamheden bij een opdrachtgever. Daarvoor is het wel van belang dat de opdrachtgever zelf werknemers in dienst heeft die de werkzaamheden die u verrichtte ook verrichten.

Is dat het geval dan valt u als ZZP-er onder de bescherming van artikel 7:658 lid 4 BW. De inlenend werkgever moet dan aantonen dat zij haar zorgplicht heeft nageleefd richting u als ware u een eigen werknemer.

Bent u ZZP-er en bent u tijdens een opdracht bij een inlenend bedrijf gewond geraakt, dan kunnen onze advocaten u bijstaan in het verhaal van uw schade op de verzekeraar van het inlenende bedrijf of het inlenende bedrijf zelf ( wanneer er geen aansprakelijkheidsverzekeraar is).